Fotografie záhlaví kuchyně

Kuchyňské linky - kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Kuchyně na míru

Jsme český výrobce kvalitních kuchyní na míru- každá kuchyň je originál. Kuchyně na míru je důležitou součástí domu či bytu. Kuchyně je srdcem domova a místem rodinných setkání. Abyste se v ní cítili dobře a vaření bylo pro vás radostí, je kuchyně na míru tím nejlepším řešením.

Rekonstrukce kuchyně – splňte si sen o nové kuchyni

Rekonstruujete vaše bydlení? Potřebujete novou kuchyň? Splníme Vaše sny o bydlení. Vytvoříme novou kuchyni na míru dle vašich představ. Nedělejte kompromisy, kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek vašim snům.

Námi vyrobené kuchyně na míru jsou moderní a z kvalitních materiálů. Kvalitu naší kuchyně poznáte nejen podle použitých materiálů a elegantního designu, ale především podle promyšleného uspořádání a nápaditých detailů. Do vaši kuchyně dodáme veškeré spotřebiče (volně stojící či vestavné) a veškeré doplňky dle Vašich požadavků. 

Kde realizujeme kuchyně na míru

Kuchyně na míru realizujeme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Typy kuchyní na míru

Výroba kuchyňských linek na míru vašim představám. Vyrobíme pro Vás tradiční rustikální kuchyň či moderní kuchyň dle nejnovějších trendů, velice oblíbené jsou také klasické kuchyně. V posledních letech jsou nejžádanější bílé kuchyně. Pokud hledáte něco jedinečného vsaďte na černou kuchyň.

Proč zvolit kuchyňskou linku na míru

  • Kuchyňskou linku vám vytvoříme přesně na míru danému prostoru. Nedělají nám problém malé ani atypické prostory. Poradíme vám, jak kuchyň umístit, abyste získali, co nejvíce prostoru.
  • Kuchyňskou linku vytvoříme na míru vašim snům. Popusťte uzdu své fantazie a vyberte si styl, který vám dokonale sedne. Nabízíme velký výběr barev, odstínu a materiálu. Vyrábíme moderní, rustikální, klasické kuchyně na míru. Poradíme si s každým zadáním.
  • Preferujete-li levné kuchyně, poradíme vám, jaký materiál zvolit, kde můžete ušetřit a kde se vyplatí využít dražší a kvalitnější materiál. Navrhneme takovou kuchyni na míru, která bude tím správným kompromisem i pro Vás.
  • Odborné poradenství na míru vašim požadavkům. Máme přehled o nejnovějších trendech, novinkách a poradíme vám s výběrem kuchyňských spotřebičů. Samozřejmostí je vytvoření 3D grafického návrhu zdarma před realizací zakázky.

Nezávazná poptávka kuchyně na míru

Zašlete nám svou poptávku a náš pracovník přijede k vám domů. Společně s vámi vytvoří návrh kuchyně na míru tak, aby kuchyňská linka vyhovovala vaším individuálním požadavkům a představám. Samozřejmostí je vytvoření 3D grafického návrhu ZDARMA před realizací zakázky. Už před realizací si tak budete moci představit, jak nová kuchyň na míru bude vypadat.

U nás máte zdarma

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Kontaktujte nás

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Nezávazně vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme. Rádi vám pomůžeme s realizací nové kuchyně.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.