Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že na základě nových zákonných vyjímek s platností od 1. března naši technici stále zaměřují a naceňují zakázky.

Neváhejte nás tedy kontaktovat na čísle 733 531 409 kde si můžete sjednat schůzku u Vás doma.
Taktéž samotné rekonstrukce můžeme provádět.

Naše prodejna je nyní zavřena.

Fotografie záhlaví kuchyně

Kuchyňské linky - kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Kuchyně na míru

Jsme český výrobce kvalitních kuchyní na míru- každá kuchyň je originál. Kuchyně na míru je důležitou součástí domu či bytu. Kuchyně je srdcem domova a místem rodinných setkání. Abyste se v ní cítili dobře a vaření bylo pro vás radostí, je kuchyně na míru tím nejlepším řešením.

Rekonstrukce kuchyně – splňte si sen o nové kuchyni

Rekonstruujete vaše bydlení? Potřebujete novou kuchyň? Splníme Vaše sny o bydlení. Vytvoříme novou kuchyni na míru dle vašich představ. Nedělejte kompromisy, kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek vašim snům.

Námi vyrobené kuchyně na míru jsou moderní a z kvalitních materiálů. Kvalitu naší kuchyně poznáte nejen podle použitých materiálů a elegantního designu, ale především podle promyšleného uspořádání a nápaditých detailů. Do vaši kuchyně dodáme veškeré spotřebiče (volně stojící či vestavné) a veškeré doplňky dle Vašich požadavků. 

Kde realizujeme kuchyně na míru

Kuchyně na míru realizujeme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Typy kuchyní na míru

Výroba kuchyňských linek na míru vašim představám. Vyrobíme pro Vás tradiční rustikální kuchyň či moderní kuchyň dle nejnovějších trendů, velice oblíbené jsou také klasické kuchyně.

Proč zvolit kuchyňskou linku na míru

  • Kuchyňskou linku vám vytvoříme přesně na míru danému prostoru. Nedělají nám problém malé ani atypické prostory. Poradíme vám, jak kuchyň umístit, abyste získali, co nejvíce prostoru.
  • Kuchyňskou linku vytvoříme na míru vašim snům. Popusťte uzdu své fantazie a vyberte si styl, který vám dokonale sedne. Nabízíme velký výběr barev, odstínu a materiálu. Vyrábíme moderní, rustikální, klasické kuchyně na míru. Poradíme si s každým zadáním.
  • Preferujete-li levné kuchyně, poradíme vám, jaký materiál zvolit, kde můžete ušetřit a kde se vyplatí využít dražší a kvalitnější materiál. Navrhneme takovou kuchyni na míru, která bude tím správným kompromisem i pro Vás.
  • Odborné poradenství na míru vašim požadavkům. Máme přehled o nejnovějších trendech, novinkách a poradíme vám s výběrem kuchyňských spotřebičů. Samozřejmostí je vytvoření 3D grafického návrhu zdarma před realizací zakázky.

Nezávazná poptávka kuchyně na míru

Zašlete nám svou poptávku a náš pracovník přijede k vám domů. Společně s vámi vytvoří návrh kuchyně na míru tak, aby kuchyňská linka vyhovovala vaším individuálním požadavkům a představám. Samozřejmostí je vytvoření 3D grafického návrhu ZDARMA před realizací zakázky. Už před realizací si tak budete moci představit, jak nová kuchyň na míru bude vypadat.

U nás máte zdarma

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Kontaktujte nás

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Nezávazně vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme. Rádi vám pomůžeme s realizací nové kuchyně.Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.