Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. V rámci zákonných výjimek otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví kuchyně

Kuchyňské linky - kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Jsme český výrobce kvalitních kuchyní na míru- každá kuchyň je originál.

Kuchyně na míru je důležitou součástí domu či bytu. Kuchyně je srdcem domova a místem rodinných setkání. Abyste se v ní cítili dobře a vaření bylo pro vás radostí, je kuchyně na míru tím nejlepším řešením.

Rekonstrukce kuchyně – splňte si sen o nové kuchyni

Rekonstruujete vaše bydlení? Potřebujete novou kuchyň? Splníme Vaše sny o bydlení. Vytvoříme novou kuchyni na míru dle vašich představ. Nedělejte kompromisy, kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek vašim snům.

Námi vyrobené kuchyně na míru jsou moderní a z kvalitních materiálů. Kvalitu naší kuchyně poznáte nejen podle použitých materiálů a elegantního designu, ale především podle promyšleného uspořádání a nápaditých detailů. Do vaši kuchyně dodáme veškeré spotřebiče (volně stojící či vestavné) a veškeré doplňky dle Vašich požadavků. 

Kde realizujeme kuchyně na míru

Kuchyně na míru realizujeme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Nezávazná poptávka kuchyně na míru

Zašlete nám svou poptávku a náš pracovník přijede k vám domů. Společně s vámi vytvoří návrh kuchyně na míru tak, aby kuchyňská linka vyhovovala vaším individuálním požadavkům a představám. Samozřejmostí je vytvoření 3D grafického návrhu ZDARMA před realizací zakázky. Už před realizací si tak budete moci představit, jak nová kuchyň na míru bude vypadat.

Typy kuchyní na míru

Výroba kuchyňských linek na míru vašim představám. Vyrobíme pro Vás tradiční rustikální kuchyň či moderní kuchyň dle nejnovějších trendů, velice oblíbené jsou také klasické kuchyně.

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Nezávazně vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme. Rádi vám pomůžeme s realizací nové kuchyně.Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.