Oznámení o aktuální situaci

Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. Návštěvy techniků pro zaměření zakázky, nezávazné cenové nabídky, komunikace i následné realizace zakázek probíhají beze změn. Vše samozřejmě realizujeme s potřebnými ochrannými prostředky dle platných pravidel a nařízení.

Jedinou změnou v aktuální situaci je jen dočasné uzavření našeho kuchyňského studia.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví

Klasické kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Klasická kuchyně na míru

Klasické kuchyně na míru volí 30 % zákazníků. Klasické kuchyně jsou vhodné pro všechny zákazník, kteří dávají přednost klasice před moderními prvky. Typickým znakem klasické kuchyně jsou hladká dvířka se zaoblením na hraně profilu, nebo profilem středem. Oblíbená barva je dřevo dekor, nebo uni dekor. Velká obliba barev je vanilka, zelená, bílá. Výhodou těchto kuchyní je, že jsou hezké a oblíbené. Pokud se zvolí správná barva, dá se říct, že se jedná o nadčasovou kuchyň.

Klasické kuchyně na míru se nejčastěji hodí do klasického panelákového bytu, mohou mít různou velikost i tvar. Doplňky klasických kuchyní jsou většinou v chromu, nerezi, černé nebo bílé barvě a to jak v doplňcích, tak v barvě spotřebičů. Většinou se horní skříňky kombinují výškově, policemi, nebo prosklenými dvířky, tak třeba i barvenou kombinací, aby nepůsobila takzvaně krabicových dojmem. U klasické kuchyně na míru volíme jednoduché kovové úchytky.

U nás máte zdarma

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Nezávazná poptávka klasické kuchyně na míru

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme.
Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.