Fotografie záhlaví

Rustikální kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru volí 10 % zákazníků. Rustikální kuchyně se skvěle hodí pro všechny zákazníky upřednostňujicí tradici a romantický styl. Rustikální kuchyně mají jedinečný styl. Rustikální kuchyně na míru se vyznačuje především výrazným profilem. Dvířka mohou mít oblé i rovné tvary frézování. Většinou se jedná o tzv. selské kuchyně, jsou typické svým povrchovým provedením v designu masivního dřeva, např. smrk, dub, buk atd.

Rustikální kuchyně na míru patří nejen do rodinného domu, chaty, chalupy, ale při správném výběru povrchové úpravy i do městského bytu. Barva je střídmá, většinou bílá či vanilka. Lze dodatečně upravit patinou. Dvířko získá zajímavou strukturu, dvířko vypadá staře, navíc je každé dvířko originál, jedná se o ruční práci. Rustikální kuchyň lze dozdobit věncovou lištou, hodí se k ní také barový pult či rampa, kredence, lavice.

Dřezy volíme keramické, baterie kohoutkové opět v barvě mědi, mosazi. Spotřebiče rustikálního vzhledu, které na první pohled vypadají jako z dob naších babiček, ale mají všechny moderní vymoženosti.

Nejčastěji se za kuchyňskou linkou volí keramický obklad. Pracovní deska imitace dřeva, kamene.

Nezávazná poptávka rustikální kuchyně na míru

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme.
Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.