Fotografie záhlaví

Rustikální kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru volí 10 % zákazníků. Rustikální kuchyně se skvěle hodí pro všechny zákazníky upřednostňujicí tradici a romantický styl. Rustikální kuchyně mají jedinečný styl. Rustikální kuchyně na míru se vyznačuje především výrazným profilem. Dvířka mohou mít oblé i rovné tvary frézování. Většinou se jedná o tzv. selské kuchyně, jsou typické svým povrchovým provedením v designu masivního dřeva, např. smrk, dub, buk atd.

Rustikální kuchyně na míru patří nejen do rodinného domu, chaty, chalupy, ale při správném výběru povrchové úpravy i do městského bytu. Barva je střídmá, většinou bílá či vanilka. Lze dodatečně upravit patinou. Dvířko získá zajímavou strukturu, dvířko vypadá staře, navíc je každé dvířko originál, jedná se o ruční práci. Rustikální kuchyň lze dozdobit věncovou lištou, hodí se k ní také barový pult či rampa, kredence, lavice.

Dřezy volíme keramické, baterie kohoutkové opět v barvě mědi, mosazi. Spotřebiče rustikálního vzhledu, které na první pohled vypadají jako z dob naších babiček, ale mají všechny moderní vymoženosti.

Nejčastěji se za kuchyňskou linkou volí keramický obklad. Pracovní deska imitace dřeva, kamene.

U nás máte zdarma

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Kde realizujeme rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru realizujeme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Nezávazná poptávka rustikální kuchyně na míru

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme. Samozřejmostí je vytvoření 3D grafického návrhu ZDARMA před realizací zakázky. Už před realizací si tak budete moci představit, jak nová kuchyň na míru bude vypadat.
Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.