Oznámení o aktuální situaci

Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. Návštěvy techniků pro zaměření zakázky, nezávazné cenové nabídky, komunikace i následné realizace zakázek probíhají beze změn. Vše samozřejmě realizujeme s potřebnými ochrannými prostředky dle platných pravidel a nařízení.

Jedinou změnou v aktuální situaci je jen dočasné uzavření našeho kuchyňského studia.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví

Rustikální kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru volí 10 % zákazníků. Rustikální kuchyně se skvěle hodí pro všechny zákazníky upřednostňujicí tradici a romantický styl. Rustikální kuchyně mají jedinečný styl. Rustikální kuchyně na míru se vyznačuje především výrazným profilem. Dvířka mohou mít oblé i rovné tvary frézování. Většinou se jedná o tzv. selské kuchyně, jsou typické svým povrchovým provedením v designu masivního dřeva, např. smrk, dub, buk atd.

Rustikální kuchyně na míru patří nejen do rodinného domu, chaty, chalupy, ale při správném výběru povrchové úpravy i do městského bytu. Barva je střídmá, většinou bílá či vanilka. Lze dodatečně upravit patinou. Dvířko získá zajímavou strukturu, dvířko vypadá staře, navíc je každé dvířko originál, jedná se o ruční práci. Rustikální kuchyň lze dozdobit věncovou lištou, hodí se k ní také barový pult či rampa, kredence, lavice.

Dřezy volíme keramické, baterie kohoutkové opět v barvě mědi, mosazi. Spotřebiče rustikálního vzhledu, které na první pohled vypadají jako z dob naších babiček, ale mají všechny moderní vymoženosti.

Nejčastěji se za kuchyňskou linkou volí keramický obklad. Pracovní deska imitace dřeva, kamene.

Nezávazná poptávka rustikální kuchyně na míru

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme.
Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.