Fotografie záhlaví

Moderní kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Moderní kuchyně na míru

Kuchyně je srdcem domova a místem, kde se často setkáváme nejen k přípravě jídla a jeho konzumaci, ale i při různých oslavách a dalších příležitostech s rodinou nebo kamarády. Abyste se v ní cítili dobře, je kuchyně na míru tím nejlepším řešením.

Milujete jednoduchou eleganci? Tak to pro vás bude moderní kuchyně na míru tou pravou volbou. Moderní kuchyně se hodí do novostaveb, ale také do rekonstruovaného domu či bytu. Moderní kuchyně na míru preferuje 60 % našich zákazníků. Moderní kuchyně jsou určeny pro ty zákazníky, kteří mají rádi jedinečný, nadčasový design, exkluzivní materiály a špičkové provedení.

Moderní kuchyně – barvy a provedení

Moderní kuchyně se vyznačují čistou linií, jednoduchými tvary a převažují hladká dvířka. Provedení folie, nebo lakovaná dvířka nejčastěji v lesku v bílé barvě, slonové kosti, nebo kombinaci s exotickou dřevinou. Pro malé prostory doporučujeme zvolit světlé barvy, protože kuchyň opticky zvětší. Moderní kuchyně se provádí také v barvách mocca nebo tmavý antracit, tyto oblíbené barvy se budou hodit do větších prostorů.

Úchyty na lince jsou zafrézované nebo se používají systémy pro mechanické otevření zásuvky (tzv. „tačlač“) přitlačíte na zásuvku, ta se sama otevře či vysune. Jedná se o řešení, které je populární v moderních kuchyních s dvířky bez úchytek.

moderní kuchyni na míru využíváme vestavěné spotřebiče, díky vestavěným spotřebičům můžete využít ještě více prostoru. Nebudete se muset ohýbat k troubě, která stojí na zemi. Využijte i další vestavné spotřebiče, které by Vám jinak překážely na kuchyňské lince a zbytečně zabíraly prostor. Kuchyně na míru vám také pomůže při úklidu -bude se lépe čistit a prach a mastnota nebudou mít v kuchyni šanci. 

Kde realizujeme moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně realizujeme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Moderní kuchyně na míru – u nás máte zdarma

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Nezávazná poptávka moderní kuchyně na míru

Chcete taky moderní kuchyni a jste z okolí Ostravy a Havířova? Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů – přesně na míru vašim požadavkům. U nás navíc nemusíte řešit stavební úpravy, zapojení vody ani elektřiny – o vše se postaráme, děláme kompletní rekonstrukcekoupelny na míru. Kontaktujte nás!
Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.