Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. V rámci zákonných výjimek otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví

Moderní kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně na míru preferuje 60 % našich zákazníků. Moderní kuchyně jsou určeny pro ty zákazníky, kteří mají rádi jedinečný, nadčasový design, exkluzivní materiály a špičkové provedení. Tyto kuchyně se vyznačují čistou linií, jednoduchými tvary a převažují hladká dvířka. Provedení folie, nebo lakovaná dvířka nejčastěji v lesku v bílé barvě, slonové kosti, nebo kombinaci s exotickou dřevinou. Úchyty na lince jsou zafrézované nebo se používají systémy pro mechanické otevření zásuvky (tzv. „tačlač“) přitlačíte na zásuvku, ta se sama otevře či vysune. Jedná se o řešení, které je populární v moderních kuchyních s dvířky bez úchytek.

moderní kuchyni na míru využíváme vestavěné spotřebiče, díky vestavěným spotřebičům můžete využít ještě více prostoru. Nebudete se muset ohýbat k troubě, která stojí na zemi. Využijte i další vestavné spotřebiče, které by Vám jinak překážely na kuchyňské lince a zbytečně zabíraly prostor. Kuchyně na míru se Vám také budou lépe čistit a prach a mastnota nebudou mít v kuchyni šanci. 

Kde realizujeme moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně realizujeme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

U nás máte zdarma

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Nezávazná poptávka moderní kuchyně na míru

Chcete taky moderní kuchyni a jste z okolí Ostravy a Havířova? Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů. Kontaktujte nás!
Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.