Zvolit kuchyni na míru nebo sektorovou kuchyni?

Uvažujete o nové kuchyni a nevíte, zda zvolit kuchyni na míru nebo sektorovou kuchyni? Je třeba si uvědomit, že kuchyň neslouží pouze k vaření a pečení. Jedná se o velice důležitou místnost, kde trávíme mnoho času. Setkává se zde celá rodina, je to místo kde si můžeme vychutnat kávu či čaj, popřípadě může být kuchyň chloubou celého bytu. Její realizaci bychom neměli tedy podcenit.

Kuchyně na míru:Kuchyně na míru

Největší výhodou kuchyně na míru je, že si můžete vytvořit kuchyňskou linku dle vlastní fantazie, požadavků a přání přesně na míru danému prostoru. Vy budete v kuchyni vařit a trávit v ní několik hodin denně. Vystačit si s tím, že si nějak zvyknete, není to pravé. Proto se tvořivosti meze nekladou a vy si můžete zvolit kuchyň přesně dle svých představ, samozřejmě s naší odbornou pomocí.

Pokud se rozhodnete pro kuchyni na míru nabídneme Vám nepřeberné množství barevných kombinací, tvarů a  provedení a můžete tak vytvořit opravdu kvalitní interiér. Dvířka můžete zvolit v materiálu  MDF folie, Lak, DTD deska (dřevotříska). Máte možnost volby kování, drátěných systémů.  Výška pracovní plochy je min. 86, nebo 91 cm . Výšku 91 cm doporučujeme u postavy s výškou kolem 170 cm. Kuchyňská linka je dodávána na nožičkách, které umožňují vyrovnání nerovností a snadnou údržbu pod linkou,  nožky jsou překryty zacvakávacím soklem. Samozřejmostí je kompletní dodávka kuchyně včetně dopravy a  montáže.

Sektorová kuchyně:

Naproti tomu pokud zvolíte sektorovou kuchyni, jste velice omezeni barevně i dispozičním provedením. Rozměry neodpovídají mnohdy rozměrům dané místnosti, ani dispozičnímu řešení. Zákazník si kuchyň musí smontovat sám, nebo zaplatit za montáž. Některé obchody tyto služby ani nenabízí.

Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
kuchyň rekonstrukci koupelny kompletní rekonstrukci
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.Nezávazná poptávka

Diamant
koupelny & kuchyně

Adresa: Studentská 1554/1
areál SAVELA
736 01 Havířov
Telefon: 596 808 810
733 531 409
info@koupelnydiamant.cz
IČO:  69208191
DIČ:

 CZ7809125203

Novinky

 
Zvolit kuchyni na míru nebo sektorovou kuchyni?
 
Varná centra do kuchyně z ryze přírodních materiálů
 
Průvodce kuchyňskými styly

archív